Xخرید آنلاین بلیت هواپیما
 • آخرین اخبار تخصصی صنعت حمل و نقل هوایی و گردشگری ایران
 • سرعت در پیدا کردن قوانین و بخشنامه ها
 • اطمینان از دیدن بخشنامه ها و عدم نگرانی از عدم دریافت بخشنامه توسط رایانامه
 • صرفه جویی در مصرف کاغذ
 • اولین وب سایت تخصصی بخشنامه های هواپیمایی ها در ایران
 • دسترسی همه پرسنل به بخشنامه ها بدون نیاز به ارسال برای تک تک آنها
 • حذف بایگانی دستی بخشنامه ها
 • دیدن بخشنامه هواپیمایی مورد نظر به ترتیب تاریخ
 • جستجو بر اساس موضوع
 • قانون صدور بلیت و جریمه کنسلی و استرداد و تعرفه های نرخی و .....
خرید و صدور اینترنتی بلیت هواپیما  خرید و صدور اینترنتی بلیت هواپیما

اولین ایرشو بزرگ ترکیه و اهمیت حضور ایران

 خبر
 درباره اولین ایرشو بزرگ ترکیه و اهمیت حضور ایران

اولین ایرشو بزرگ ترکیه و اهمیت حضور ایران ...

اولین نمایشگاه بزرگ هوایی یا ایرشو کشور ترکیه یوراسیا 2018 در اولین روزهای اردیبهشت ماه آینده در فرودگاه آنتالیای این کشور برگزار می‌شود. این رویداد که ترکها از آن با توصیف Game Changing Event در صنعت هوایی و هوافضای اروپا و آسیا یاد میکنند از حمایت دفتر ریاست جمهوری این کشور برخوردار بوده و قرار است گردش مالی حدود 40 میلیارد دلاری را در اولین دوره خود به ثبت برساند.
فارغ از اینکه این رویداد بزرگ چه ویژگیهایی دارد یا قرار است جای دبی ایرشو یا ماکس یا لبورژه یا فارنبرو را بگیرد، مواردی وجود دارد که لزوم توجه و حضور جمهوری اسلامی ایران را دو چندان میکند.
با بسته شدن درهای دبی ایرشو به روی شرکتهای ایرانی، کشورمان طی سالهای گذشته عملاً از یک حضور بین المللی نمایشگاهی منطقه ای در حوزه هوایی و هوافضا محروم مانده است. تنها حضور فرامرزی ما در این حوزه به نمایشگاه ماکس روسیه محدود میشود که البته آن هم هرگز نمیتواند جایگزین یک حضور منطقه ای شود و البته حضور در آن مختصات خاص خود را داراست.
ایرشو یوراسیا – همان طور که از نامش پیداست – نقطه تلاقی اروپا و آسیا است. حضور شرکتهای هوایی و هوافضایی ایرانی در این رویداد به لحاظ گسترش مبادلات تجاری و بازرگانی و کاهش اثر تحریم‌ها حایز اهمیت است. حضور در ترکیه نیاز به ویزا ندارد و البته هزینه های حضور نیز بسیار پایینتر از رویدادهای مشابهی مانند نمایشگاه ایلای برلین است.
ضمن اینکه هر آنچه که باید در یک نمایشگاه بزرگ هوافضایی جهانی جمع باشد در یوراسیا جمع است؛ از بوئینگ و ایرباس گرفته تا کَتیک و اَویک چین و از آریان اسپیس گرفته تا کاوازاکی ژاپن و البته خوشه های کوچک فناور از سراسر منطقه و جهان.
ترکیه می‌تواند نقاط ضعف ایران را در ارتباط با بازارهای خارجی پوشش دهد و ایران نیز با توجه به سطح فنی بالا می‌تواند از پلتفرمهای استاندارد شرکت‌های ترک برای صادرات محصولات و حضور در زنجیره تامین قطعات هوایی جهان استفاده کند.
یوراسیا فرصتی سهل و آسان برای حضور صنعت هوایی ایران در جهان است.


تاریخ خبر: شنبه 18 آذر 1396
ساعت: 3:43:34 PM